Merida Big.Nine 400 — Silk Teal/ Gunmetal Grey/ Black (2026)
Tilgjengelig på lager (10+)
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | BIG.NINE TFS V, aluminum |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Rock Shox Judy Gold RL, Air, 120mm travel, Lockout |
| bak | Shimano M4100, 2 piston |
| Kjede | KMC xGlide |
| Krank | Shimano CUES U6000, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano CS-UX700, 10-50T, 11-speed, Linkglide |
| Bakgir | Shimano CUES U6000, GS |
| Antall gir | 1x11 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA Expert CC, aluminium, 720 mm, 15 mm rise. |
| Styrestem | MERIDA COMP CC, aluminium, 31.8 mm, 7° |
| Framnav | Shimano QC300, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano QC300, 135x9 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP CC II, 25 IWR, aluminium, Tubeless ready |
| Girskifter | Shimano CUES U6000 |
| Sete | MERIDA COMP SL, V-mount |
| Setepinne | MERIDA COMP TR, 30.9mm DSP, 0 SSB, 125mm SPT |
| bak | Maxxis Rekon Race, 29x2.4" |
Når det gjelder den krevende verdenen av terrengsykling, er den klassiske hardtailen fortsatt et av de reneste verktøyene for jobben. Vår BIG.NINE-serie med 29" hjul kommer med valg mellom karbon eller to ulike aluminiumsrammer, slik at det finnes en modell for alle budsjetter.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

