Merida Big.Nine TR 5000 — Silk Champagne/Blue/Black (2024)
Gratis levering til Bike Fixx Røa, ferdig montert, inkludert gratis førstegangsservice (verdi 1599,-)
Skynd deg, kun 3 varer igjen på lager.
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | BIG.NINE CF3 III, carbon |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Rock Shox Judy Gold, air, 120 mm travel |
| bak | Shimano SLX M7100 |
| Kjede | KMC X12 |
| Krank | Shimano Deore MT512, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed |
| Bakgir | Shimano XT |
| Antall gir | 1x12 |
| Pedal | No |
| Styre | MERIDA EXPERT CC,aluminium, 760 mm width, flat |
| Styrestem | MERIDA TEAM CC III, aluminium, 31.8 mm, -6° incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Framnav | Shimano TC500-B, 110x15 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TC500-MS-B, 148x12 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA EXPERT CC II, 25 IWR,aluminium, Tubeless ready (tape & valves not incl) |
| Girskifter | Shimano Deore M6100 |
| Sete | MERIDA EXPERT SL, V-mount, incl. MERIDA minitool |
| Setepinne | MERIDA EXPERT TR LIGHT, 30.9 mm, 0 mm setback, travel: XS/S/M/L/XL: 100 SPT |
| bak | Maxxis Rekon Race, 29x2.4" WT |
MTB er en av de mest varierte sykkelsportene og krever mye av rytteren: styrke, utholdenhet og teknikk. Da ska det ikke stå på utstyret om du klarer av å ruske av deg alle og komme deg øverst på podiet. Vår 29er BIG.NINE kommer i flere typer av rammer i aluminium eller karbon. De oppdaterte CF Karbon- og LITE-rammene har en aggressiv og modern geometri som er perfekt for ritt, imens TFS- og SPEED-rammene er noe mer avslappet. Med over 50 års erfaring med hardtails er vi svært stolte over våre sykler og all teknologi som ligger bak hver eneste ramme som ruller ut fra vår fabrikk - hele veien til fornøyde kunder. BIG.NINE er vår signatur-serie som viser opp håndtverket vårt. Vi er stolte av å kunne si at våre rammer er "Made in Taiwan".
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

