Merida Big.Seven 200 — Dark Silver/Black (2024)
Utsolgt
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | BIG.SEVEN TFS IV, aluminium |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Suntour XCR LOR, air, 100 mm travel |
| bak | Shimano MT-200 |
| Kjede | Shimano LG500 |
| Krank | Shimano CUES U6000, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano LG300, 11-48T, 10-speed |
| Bakgir | Shimano CUES U6000 |
| Antall gir | 1x10 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA EXPERT CC,aluminium, 720 mm width, 10 mm rise |
| Styrestem | MERIDA COMP CC, aluminium, 31.8 mm, 7° |
| Framnav | Shimano QC300, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano QC300-HM, 135x9 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP CC, 20 IWR,aluminium |
| Girskifter | Shimano CUES U6000 |
| Sete | MERIDA COMP SL, V-mount |
| Setepinne | MERIDA COMP CC,aluminium, 30.9 mm, 0 mm setback |
| bak | Maxxis Ikon, 27.5x2.2" |
Alternativet til våre BIG.NINE 29er hardtails for syklister som foretrekker de mindre 27,5" hjulene. Den seneste generasjonen av våre aluminiumsrammer med BIG.SEVEN TFS og SPEED terrengsykler med slanke rørformer skaper et nytt utseende og en mer avslappet geometri. Kortere overrør og høyere styrestem gir en mer oppreist sittestilling og dermed også at blikket automatisk rettes forover. På samme måte som våre 29" BIG.NINE-modeller, er våre klassiske BIG.SEVEN hardtails selve ryggraden i sortimentet vårt og viser frem den enorme erfaringen og kunnskapen vi har opparbeidet oss i over 50 år med sykkelproduksjon.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

