Merida Crossway 20 — Black/Silver (2024)
Skynd deg, kun 5 varer igjen på lager.
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | Hybrid & standard |
|---|---|
| Ramme | CROSSWAY TFS III, aluminium |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Suntour NEX HLO, coil, 63 mm travel |
| bak | Tektro M275 |
| Kjede | KMC Z8.1 |
| Krank | Shimano TY301, 48-38-28T |
| Framgir | Shimano FD-TY601 |
| Kassett | Sunrace CSM558AU, 11-32 teeth, 8-speed, Nickel |
| Bakgir | Shimano RD-M3020-8 |
| Antall gir | 3x8 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA CC,aluminium, 660 mm width, 25 mm rise |
| Styrestem | MERIDA TK, aluminium, 25.4 mm, adjustable |
| Framnav | Shimano TX505, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TX505, 135x9 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA CC, 17 IWR,aluminium |
| Girskifter | Microshift TS39 |
| Sete | MERIDA Cross Sport |
| Setepinne | MERIDA TK, 27.2 mm, 13 mm setback, 40 mm travel |
| bak | MERIDA K1171, 700x40C |
CROSSWAY-serien har vært med oss i lang tid og solgts i bøtter og spann over hele verden. Med lang erfaring og mye utvikling bak rammen får du som kjøper et ordentlig kvalitetsprodukt uten at det koster skjorta. Rammen er lett og sittestillingen er komfortabel. Sykkelen trives like godt i byen som på langstrakte grusveier takket være dekk med en fin balanse mellom fart og komfort . Dempegaffel øker komfort, grep og sikkerhet. CROSSWAY finnes som vanlig og L-ramme. L-ramme betyr lavt innsteg så det blir enklere å komme seg på og av sykkelen.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

