Merida eSpresso L 300 EQ SE 504Wh — Dark Silver/Black (2024)
Gratis levering til Bike Fixx Røa, ferdig montert, inkludert gratis førstegangsservice (verdi 1599,-)
Skynd deg, kun 9 varer igjen på lager.
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | El - hybridcyklar |
|---|---|
| Ramme | eSPRESSO LITE, aluminium |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Suntour NEX-PM-DS, coil, 63 mm travel |
| bak | Shimano MT-200 |
| Kjede | Shimano LG500 |
| Krank | Shimano CRE50, 38T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano LG300, 11-36T, 9-speed |
| Bakgir | Shimano CUES U3020 |
| Antall gir | 1x9 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA EXPERT,aluminium, 660 mm width, 15 mm rise |
| Styrestem | MERIDA EXPERT, aluminium, 31.8 mm, 17° |
| Framnav | Shimano QC300, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TC500-HM, 142x12 mm, 36H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP TK, 20 IWR,aluminium |
| Girskifter | Shimano CUES U4000 |
| Sete | MERIDA EXPERT TK, V-mount |
| Setepinne | MERIDA EXPERT,aluminium, 30.9 mm, 15 mm setback |
| bak | Continental Ride Tour, 622x42" |
eSPRESSO L er den perfekte partneren for en hverdag i byen. Skjermer, lys, bagasjebrett og støtte som gjør livet litt enklere for en ustoppelig sykkel som alltid er klar for det du ønsker gjøre. Velg mellom forskjellige rammer med høyt eller lavt innsteg, 750Wh, 630Wh eller 504Wh integrert eller semi-integrert batteri. Alle sykler bruker kraftfull og pålitelig Shimano Steps-motor, med muligheten for EP801 motor på noen modeller. Dempegaffel gjør livet bak styret mer komfortabelt og de supre hjulen ruller på brede 50mm dekk som øker komfort betraktelig og har reflexer på dekksiden som øker din sikkerhet i trafikken. Lettvektsramme som er sterk nok for en totalvekt på hele 150 kg slik at du kan få med deg akkurat det du trenger.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

