Merida One-Sixty 500 — Grey/Silver (2024)
Skynd deg, kun 1 vare igjen på lager.
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | ONE-SIXTY LITE III |
| Bakdemper | Rock Shox Deluxe Select+, platform |
| Gaffel | Rock Shox Domain R, air, 170 mm travel |
| bak | Shimano Deore M6120 |
| Kjede | KMC X12 |
| Krank | Shimano MT512, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed |
| Bakgir | Shimano Deore M6100 Shadow+ |
| Antall gir | 1x12 |
| Pedal | No |
| Styre | MERIDA EXPERT TR II,aluminium, 780 mm width, XS/S 18 mm rise, M/L/XL 30 mm rise |
| Styrestem | MERIDA EXPERT eTRII, aluminium, 35 mm, 0° |
| Framnav | Shimano TC500-B, 110x15 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TC500-MS-B, 148x12 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP TR II, 28 IWR,aluminium, TL ready (tape & valves not incl), R: 27.5" (-M)/29"(L/XL) |
| Girskifter | Shimano Deore M6100 |
| Sete | MERIDA COMP SL, V-mount |
| Setepinne | MERIDA EXPERT TR II, 34.9 mm, 0 mm setback, XS/S: 150 mm - M: 170 mm - L/XL: 200 mm |
| bak | Maxxis DHR II, 27.5x2.4" XS/S/M 29x2.4" L/XL |
Evolusjon eller revolusjon? Ja takk, både og! ONE-SIXTY med innovativt, prisbelønnet design tar vår slagkraftige enduro-plattform til nye høyder. Akkurat slik det skal være, fordi når den først er der, er den klar til å rase ned de lengste og tøffeste nedkjøringene også. Vårt velprøvde dempesystem bruker en flex design med en justerbar rocker, slik at geometrien blir bevart uavhengig av om du velger å kjøre den som en full 29er (162 mm vandring) eller en kombinert 29/27.5” oppsett (171 mm vandring). Bratt seterør på hele 79° setter deg på rett plass når du skal klatre og den passe slakke 64° styrvinkelen og 170mm langbeinte gaffelen gir deg full kontroll når stien gjør sitt beste for å kaste deg av sykkelen. Vårt AGILOMETER størrelses-system lar rytteren bruke en ramme med lengre eller kortere rekkevidde uavhengig av høyden deres, samtidig som dempingen blir mer progressiv jo større størrelse du velger, dette i kombinasjon med fullt justerbare dropper med hele 230mm drop. WIRE PORT teknologien holder wire og kabler på plass. På karbonrammen finner du også et rom ved bottom bracket der du kan forvare verktøy eller andre smarte ting.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

