Merida Ninety-Six RC XT — Silk Steel Blue/Black Silver (2024)
Utsolgt
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | NINETY-SIX RC CF4 III |
| Bakdemper | Fox Float SL Performance Elite, remote lockout |
| Gaffel | Fox 32 Float SC Performance, air, 100 mm travel |
| bak | Shimano XT M8110 |
| Kjede | KMC X12 |
| Krank | Shimano XT, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano XT, 10-51T, 12-speed |
| Bakgir | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Antall gir | 1x12 |
| Pedal | No |
| Styre | MERIDA EXPERT CC,aluminium, 760 mm width, flat |
| Styrestem | MERIDA TEAM CC III, aluminium, 31.8 mm, -6° incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Framnav | Shimano XT, 110x15 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano XT, 148x12 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA EXPERT CC, 22.8 IWR,aluminium, Tubeless ready (tape & valves not incl) |
| Girskifter | Shimano XT, Multi Release |
| Sete | MERIDA EXPERT SL, V-mount, incl. MERIDA minitool |
| Setepinne | MERIDA EXPERT TR LIGHT, 30.9 mm, 0 mm setback, travel: S/M/L/XL: 100 mm |
| bak | Maxxis Rekon Race, 29x2.25" |
NINETY-SIX er den seneste utgaven av vår tidligere verdenscup XC- og maratonsykkel. Den har arvet racergenene til den gamle NINETY-SIX og kombinerer det med nye evner til å takle dagens krevende XC- og maratonløyper. Karbonfiber-ramme og P-FLEX demping er den perfekte basisen for en morsom, rask og stielskende maskin som definerer hva en moderne terrengsykkel for konkurranser bør være. Den er i stand til å takle de tøffeste, verdensklasse løypene som aldri før, samtidig som den tilfredsstiller stisyklister som ønsker hyper-rask klatring med evnen til utforkjøring som aldri før. For de som ønsker en terrengsykkel for raceløp heller enn hastighet på sti, leverer RC-modellene kraft med 100 mm gaffel foran, super-raske dekk og en lettere for-brems.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

