Merida One-Twenty 600 — Burgundy/Black/Red (2024)
Tilgjengelig på lager (10+)
Kunne ikke laste inn tilgjengelighet for henting
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | ONE-TWENTY LITE V |
| Bakdemper | Rock Shox Deluxe Select+, lockout |
| Gaffel | Marzocchi Z2, air, 130 mm travel |
| bak | Shimano Deore M6100 |
| Kjede | KMC X12 |
| Krank | Shimano MT512, 32T |
| Framgir | No |
| Kassett | Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed |
| Bakgir | Shimano Deore |
| Antall gir | 1x12 |
| Pedal | No |
| Styre | MERIDA EXPERT TR II,aluminium, 780 mm width, 18 mm rise |
| Styrestem | MERIDA EXPERT eTRII, aluminium, 35 mm, 0° |
| Framnav | Shimano TC500-B, 110x15 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TC500-MS-B, 148x12 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP TR, 29 IWR,aluminium, Tubeless ready (tape & valves not incl) |
| Girskifter | Shimano Deore M6100 |
| Sete | MERIDA COMP SL, V-mount, incl. MERIDA minitool |
| Setepinne | MERIDA EXPERT TR II, 34.9 mm, 0 mm setback, travel: XS/S: 150 mm - M: 170 mm - L/XL: 200 mm |
| bak | Maxxis Forekaster, 29x2.4" |
ONE-TWENTY er en sykkel som ikke trenger å presses inn i en bestemt kategori. Med kortere vandring er dette en morsom sykkel i krevende terreng. Lett nok til å klatre hele dagen, men trygg på nedkjøringene - og den perfekte balansen overalt ellers. Enten du liker å flyte på stier eller lange turer i fjellene, er ONE-TWENTY som en sveitsiske lommekniv av en sykkel, som takler alt. Vår kvalitetsramme LITE aluminium er kombinert med vårt velprøvde P-FLEX system, som reduserer vedlikeholdsbehovet, men som opprettholder høy ytelse. Vi har også brukt vår progressive geometrikonsept, men tilpasset det til å passe denne morsomme sykkel med kortere vandring. Og takket være AGILOMETER-størrelseskonseptet fra vår prisbelønte ONE-SIXTY og ONE-FORTY-serie, kan du velge stabil eller smidig håndtering uavhengig av sykkelens passform. Det vanskeligste vil være å slutte å smile.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

