Merida Big.Nine 20 — Matt Fall Green/Black (2024)
Out of stock
Couldn't load pickup availability
| Kategori | MTB |
|---|---|
| Ramme | BIG.NINE TFS IV, aluminum |
| Bakdemper | No |
| Gaffel | Suntour XCT30 HLO, coil, 100 mm travel |
| bak | Tektro M275 |
| Kjede | KMC Z8.3 |
| Krank | Shimano FC-M315-2, 36-22T |
| Framgir | Shimano FD-M315-TS |
| Kassett | Sunrace CSM558AU, 11-32 teeth, 8-speed, Nickel |
| Bakgir | Shimano RD-M3020-8 |
| Antall gir | 2x8 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA CC,aluminium, 690 mm width, 15 mm rise |
| Styrestem | MERIDA CC, aluminium, 31.8 mm, 6° |
| Framnav | Shimano TX505, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TX505, 135x9 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA CC, 17 IWR,aluminium |
| Girskifter | Microshift TS39 |
| Sete | MERIDA Sport comfort |
| Setepinne | MERIDA CC,aluminium, 30.9 mm, 15 mm setback |
| bak | MERIDA K1080, 29x2.2" |
MTB er en av de mest varierte sykkelsportene og krever mye av rytteren: styrke, utholdenhet og teknikk. Da ska det ikke stå på utstyret om du klarer av å ruske av deg alle og komme deg øverst på podiet. Vår 29er BIG.NINE kommer i flere typer av rammer i aluminium eller karbon. De oppdaterte CF Karbon- og LITE-rammene har en aggressiv og modern geometri som er perfekt for ritt, imens TFS- og SPEED-rammene er noe mer avslappet. Med over 50 års erfaring med hardtails er vi svært stolte over våre sykler og all teknologi som ligger bak hver eneste ramme som ruller ut fra vår fabrikk - hele veien til fornøyde kunder. BIG.NINE er vår signatur-serie som viser opp håndtverket vårt. Vi er stolte av å kunne si at våre rammer er "Made in Taiwan".
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

