Merida eSpresso 400 EQ — Silk Warm Slate Grey/ Black (2026)
Out of stock
Couldn't load pickup availability
| Kategori | El - hybridsykler |
|---|---|
| Ramme | eSPRESSO LITE IV, aluminium |
| Gaffel | Suntour NEX E25, 63 mm travel |
| bak | Shimano MT-200 |
| Kjede | Shimano LG500 |
| Krank | Samox NWP203 , 38T |
| Kassett | Shimano LG300, 11-46T, 9-speed |
| Bakgir | Shimano CUES U4000 |
| Antall gir | 1x9 |
| Pedal | VP VPE-891 |
| Styre | MERIDA EXPERT, aluminium, 660 mm, 15 mm rise |
| Styrestem | MERIDA EXPERT CT, aluminium, 31.8 mm, adjustable |
| Framnav | Shimano QC300, 100x9 mm, 32H, Centerlock |
| Baknav | Shimano TC500-HM, 142x12 mm, 32H, Centerlock |
| Felger | MERIDA COMP TK, 20 IWR, aluminium |
| Girskifter | Shimano CUES U4000 |
| Sete | MERIDA EXPERT TK II, V-mount |
| Setepinne | MERIDA EXPERT CC, aluminium, 34.9 mm, 0 mm setback |
| bak | Maxxis Metropass, 28x2.0, wire, reflecting line |
eSPRESSO-serien er den perfekte følgesvennen for urban sykling – med komfort og praktiske løsninger i fokus. Med skjermer, lys, lås, bagasjebrett og støtte som standard, er du klar til å trille ut fra butikken med én gang. Avhengig av modell leveres syklene med batterier på 750 Wh, 712 Wh, 630 Wh eller 504 Wh, og alle er utstyrt med den nyeste EP6 motorenheten for en kraftfull og pålitelig sykkelopplevelse. Lavt innsteg på alle modeller gjør det enkelt å komme av og på, mens dempegaffel gir bedre kontroll og komfort. Kraftige hydrauliske skivebremser gir trygg og presis bremsekraft – uansett vær. De rasktrullende 700c-hjulene med brede 50 mm dekk gir godt grep og komfort, og refleksstriper på sideveggene øker sikkerheten i dårlig lys. Intern kabelføring gir et stilrent uttrykk, og med en maksimal systemvekt på 150 kg har du rikelig med lastekapasitet.
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

