Merida Matts J. 20+ — Fall Green/ Red/ Black (2026)
Out of stock
Couldn't load pickup availability
| Kategori | Barn & junior |
|---|---|
| Ramme | MATTS J. 20+, aluminium |
| Gaffel | MERIDA MATTS J. 20+, aluminium |
| bak | Tektro HD-J2820, hydraulic disc, short reach |
| Kjede | KMC Z8.3 |
| Krank | Prowheel A10PP, 32T, Aluminium |
| Kassett | Sun Race M55, 11-34T, 8-speed |
| Bakgir | Microshift Acolyte Speed, RD-M5180S, Super short cage |
| Antall gir | 1x8 |
| Pedal | VP-225 |
| Styre | MERIDA EXPERT JR, aluminium, 560 mm, 25 mm rise |
| Styrestem | MERIDA Comp CC, aluminium, 31.8 mm, 7° |
| Framnav | KT-K68F, 100x9 mm, 20H |
| Baknav | KT-TD7R-M10, 135x9 mm, 24H |
| Felger | MERIDA JR 20+, aluminium |
| Girskifter | Microshift Acolyte Quick Trigger Pro, SL-M6285-ER, Super short reach, Gear indicator, single click |
| Sete | MERIDA COMP JR |
| Setepinne | MERIDA COMP CC, 27.2 mm, 0 mm setback, aluminium |
| bak | Maxxis Pace, 20x2.10" |
MATTS J-serien er utviklet for morgendagens helter – derfor har vi tatt all vår erfaring fra utviklingen av sykler for voksne og brukt den til å skape lette, høykvalitets sykler som barn virkelig kan glede seg over. Komponentene er nøye utvalgt for å passe barns behov, og de kombineres med aluminiumsrammer som er bygget med samme presisjon og finish som resten av MERIDA-sortimentet. Slik kan vi garantere at unge syklister får den samme gleden av sykling – med tryggheten om at sykkelen aldri vil svikte dem. Uansett alder, ferdighetsnivå eller størrelse har vi den perfekte første MERIDA-sykkelen klar for deg. Vi sees på startstreken!
Hele spekteret
Merida er et anerkjent sykkelmerke kjent for å kombinere innovativ teknologi med solid håndverk. Med røtter i Taiwan har Merida i flere tiår utviklet sykler som leverer høy ytelse, enten du sykler i terrenget, på landevei eller til hverdags. Fokus på kvalitet, komfort og moderne design gjør Merida til et trygt valg for både nybegynnere og erfarne syklister som vil ha pålitelig utstyr og gode sykkelopplevelser.
- Kvalitet
- Innovasjon
- trygt

